Oblíbené produkty
Košík je prázdný
Obchod Hraček

Červená Kalkulka

Karkulka dostala od své babičky červenou čepičku, protože ji nosila všude, začali jí ostatní říkat Červená Karkulka. Jednoho dne šla Karkulka za babičkou a měla s sebou košíček plný dárečků.

Než k ní však stačila dojít, přihodilo se babičce něco zlého. Do chaloupky se vkradl vlk a babičku snědl. Poté si nasadil babiččiny brýle a ulehl do babiččiny postele. Když přišla do chaloupky Karkulka a podívala se na babičku, podivila se:

 

„Babičko, ty máš ale velké uši.“
vlk odpověděl:„To abych tě lépe slyšela,“
„Babičko, ty máš ale velké oči“

Vlk odpověděl: „To abych tě lépe viděla.“
„Babičko, ty máš ale velkou pusu“
Vlk odpověděl: „To abych tě mohl lépe sníst!“

 

Poté otevřel tlamu a snědl i Karkulku. A jak měl plné břicho, svalil se zpátky do postele a tvrdě usnul. Za okamžik šel kolem hajný a z chaloupky uslyšel hlasité chrápání. Podivil se a nakoukl do chaloupky. Byl velmi překvapený, když v babiččině posteli neležela babička, ale vlk s obrovským břichem. Bylo mu hned jasné, co se stalo. Proto nezaváhal a rozřízl vlkovi břicho. Byl překvapen, když s něho kromě babičky vyskočila i Karkulka, obě živé a zdravé. Poté naplnili vlkovo břicho kamením a zašili ho. Když se vlk probudil, pocítil žízeň. Šel se tedy napít ze studny, kamení ho však převážilo a on do studny spadl.

APEK Asociace


Obchod Hraček
Doručení do dvou dnů, kdekoliv po ČR
Obchod Hraček
Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy
Obchod Hraček
S námi ušetříte!
Obchod Hraček
Obchod Hraček
Přihlášení
E-Mail
Heslo

Zapomenuté heslo: [ Získáte zde ]

potvrzení